Soğanlı Pimapen Tamiri

Bağcılar Pimapen Tamiri

Soğanlı Pimapen Tamiri Hava Şarları Kışın Yüksek Rüzgarlar Nedeni İle Soğuk Geciyor Ve Bu Nedenle Hep Soğuk Oluyor Kış Aylarında Pimapen Tamir Bakım Onarım İşlerinizi İhmal Etmeğin Çünki Malüm Önümüz Kış Havalar Gittikce Soğumaya Başladı Eletirik Ve Doğalgazınız Faturanız Yüksek Gelmesini İstemiyorsanız Mutlaka Pimapen Pencere Ve Kapı Bakımlarını Ayarlarını Yaptırmalısınız Siz Farkına Varmadan Kışın pencereniz içeriğe soğuk Gecirir Rüzgarlardan Korunmak İçin Pencere Ayarlarını Yaptırmalısınız Pimapen Tamiri Ve Tamircisi Olark İstanbul Genline Pimapen Tamiri İşleri Yapıyoruz Kompile Bir Daire pimapen pencere Bakım Onarım İzalasyon Menteşe Ayarları Cam Takozlama Ayarları İspanyöler Ayarları Zamak Ayarları Bu Saydıklarımız Hepsinin Bakımlarını Ve Ayarlarını 200 tl ye Yapmaktayız İstanbul Pimapen Tamircisi yiz 0532 430 03 85 Eserlerpen.com Pimapen Bayisi Olarak İstanbul Genline Hizmetler Veriyoruz.

Pvc doğramalar zamanla yıpranır ve ilk günlerdeki performanslarını göstermezler bunun en büyün nedenlerinden biri plastik doğramanın esnek bir malzeme olmasıdır. Gün geçtikçe bakımı yapılmayan pencere ve kapılar    çalışmayacaktır. Pencerenizi her bozulduğunda değiştiremeyeceğiniz gerçeğini düşünürsek yıllık bakımlarla ömrünü çok  daha uzatmış olacaksınız.

Biz pentamiri.com  ekibi olarak sizlere pimapen tamiri pvc tamiri her marka pencere kapı tamiri hizmeti vererek camlarınızdaki sorunları çözüyoruz. Uzman ekiplerimizle çok kısa sürede geri dönüş yaparak camlarınızdaki bütün sıkıntılardan sizi kurtarıyoruz. Söz verdiğimiz zamanda keşif ve iş teslimi yaparak diğer firmalarla aramızdaki farkı gün geçtikçe daha fazla açıyoruz.  Bize danışmadan usta çağırmayın.

pimapen Conta değişimi – Pencere Fitili Değişimi

Genelde her pencerede olan bi sıkıntıdır pencerenin contaları çok elzem bi durum olmadıkça düzeltme veya değiştirme olayına girmeyiz çünkü çok rahatsız etmeyeceğini düşünürüz. Halbuki pencerelerimizin izolasyonu sağlayan en temel öğelerdendir aslında conta eğer kopmuşsa, çekmişse veya kurumuşsa dünya para verdiğimiz pencereleri en kalitesiz hale getirebilir ve sürekli ısı kaybına yol açar ve ekonomik olarak faturalara fazladan yük bindirir. Contalar kendiliğinden pvc ye yapıştırılmış değilse ki kendinden yapıştırmalar 2007-2008 den beri var bozulan kopan kuruyan çeken contaları yenileri ile değiştirip yaşadığınız ısı kayıpların ortadan kaldırabilirsiniz fakat bu işlem bir usta eliyle olmalı ki pencerenize uygun contanın hangisi olduğuna karar versin, çünkü yanlış kalınlıkta ve özellikte bir conta kullanılırsa daha kötü bir durum ortaya çıkabilir.

Pimapen üstten açma Çift açılım tamiri

 Klasik yöntemlerle yapılış normal yöne açılan pencereleriniz ölçü ve renk farketmeden çift açılıma dönüştürülür. Çift açılım nedir : Çift açılım normal yönde açılan pencere kanadınıza ekstra olarak üst taraftanda açılmasına olanak sağlayan mekanizma sistemidir.  Her pencere çift açılıma dönüştürülebilir mi  Hayır her pencere çift açılıma dönüştürülemez çünkü pvc pencere imal edilirken kanadın kasaya binme payı standartlarına göre yapılmışsa çift açılım sistemi sorunsuz bir şekilde montaj edilir. Eğer ölçülere uygun yapılmadıysa çift açılım çalışmayacaktır takıldığında kanat kasaya sürekli çarpacaktır.

KATLANIR Cam balkon tamiri ve İmalatı
Pentamiri.com diyorki; Ürünlerde kullanılan malzemeler ne kadar kaliteli olursa olsun siz müşterilerin evinde düzgün ve titiz bir montaj yapılmadığı sürece o kalitenin hiçbir değeri yoktur. Bunu için tecrübe ve bu işi bilmek gerekir detaylı bir ölçü işin yarısıdır, teslimattaki kusursuz montaj ise %100 müşteri memnuniyetini sağlar. Sizde bir ürün alırken lütfen referanslarımızı dikkate alın.

Cam balkon sistemleri birbiri üzerine ardı sıra geçerek müşterinin isteğine göre sağ yada sol kısmın en köşesinde toplanır. Cam balkon modelleri ve çeşitlerine göre farklılık gösterir.

 Pentamiri.com. cam balkon sistemlerinde kullandığı 1nci sınıf malzemeler ve temperli (basınca, ısı iletkenliği ve kaliteye bağlı olan A sınıfı) camlardan yapılmakta, rüzgar, yağmur ve kar gibi doğa olaylarında sizlere kısmi izolasyon sunmaktadır. Cam balkon kurulumunda kullanılacak alan ürünün düzgün yada pürüzlü olmasına montaj için engel değildir. Her alana istediğiniz şekilde montaj işlemi yapılır.

Firmamız hizmetin ve işin niteliğine, kapsamına ve gerektirdiği mesaiye göre değişen fiyat politikası izler. Bize göre kaliteden ödün vererek kısa sürede çok kazanç sağlamak değil tam tersine kaliteye ağırlık vererek kalıcı ve seçkin olmaktır. Rekabet; ücretleri düşük tutmak değil ilkeleri doğrultusunda kendine özgü değerler ortaya koymak ve doğru yoldan ayrılmamak şeklinde değerlendirilmektedir. Yargılama mekanizmasının tartışma ve soruşturma aşamalarını atlamadan işletilmesini benimsetmek; fırsatçılık, köşe dönmecilik ve sömürü anlayışından uzak durmak ana ilkelerimizdendir. Yüz yüze yapılan görüşmeden sonra sunulan teklif kabul edildikten sonra sözleşme düzenlenir, Teklif sunulmadan sözleşme düzenlenmez, hizmet sözleşmesi düzenlenmeden işe başlanmaz.

PVC PİMAPEN Pencere bakım fiyatlari
Evinizin ve iş yerinizin camlarını soguk havalarda tasarruf sağlamanız için periyodik olarak bakım yaptırmanız gerektiğini unutmayınız. Biz pentamiri olarak sizlere uygun fiyat politikası izleyerek izalasyon verimliliğini en üst seviyelere çıkarmak için pencerelerinizi bakım ve onarımını yapmak için kurulmuş bir firmayız. En geniş marka servisi ve en kaliteli parçaları kullanarak hizmet veriyoruz. Siz problenmerinizi bize aktarın biz sorunları en iyi şekilde çözelim. Fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçin


izaladyon Mastik Silikon yenilemesi

Pencere kenarlarından su veya hava geçiriyorsa mastikleriniz çatlaşım veya kopmuştur. Zemine göre yenisi çekilip sizi bu dertten kurtarabiliriz. Çekomastik ve silikon yenilemesi işleriniz için bizi aramadan usta çağırmayın,

pimapen ve cam Motorlu Panjur Tamiri
Panjurunuz motorlu ve çalışmıyorsa örneğin açılmıyor, kapanmıyor, kutudan ses geliyor, motor çalışıyor fakat lameller hareket etmiyor, elektrik gitmiyor, lamel direkten çıkmış hertürlü problem için bizi arayabilirsiniz. her ilçeye uygun ve garantili servisimiz vardır yalnız panjurunuzun yükseklik ölçüsünü belirtmenizde fayda var.

pimapen Sineklik
Evimizi kanatlı hayvanlardan korumanın en iyi yolu pencerelerimize sineklik taktırmaktır. Özellikle yaz aylarında acil bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Sıcaklardan bunaldığımızda evimizin pencerelerini açmak isteriz. Ama kanatlı hayvanların bize zarar vermesini de istemeyiz. İşte en iyi çözüm sineklik taktırmaktır.

Firmamız her marka pencere için sineklik üretmektedir. Sinekliklerimiz sizleri herhangi bir kimyasal ürün kullanmadan doğal bir şekilde sinek, sivrisinek ve haşerelere karşı korur. Kolayca takılıp çıkarılma özelliğine sahip olan sineklikleri yaşam alanınızın dışarıya açılan her bölgesine monte edebilirsiniz.

Sineklik, kaliteli fitil ve tülden yapıldığı için yanma yapmaz, basit bir şekilde çıkarılıp kolayca temizlenebilir. Sineklik kullanışlı yapısı ve işlevi ile yaz aylarının olmazsa olmazıdır.

Yaşam kalitemizi arttırmak ve her türlü hastalıklardan korunmak için evinize sineklik takıyoruz. Sinekliklerimiz dışardan kapalı yaşam alanlarınıza girebilecek toz ve kirli havayı engellediği için ayrı bir önem daha taşımaktadır. Siz de sıcak yaz günlerinde zararlı canlılardan ve kirli havadan korunmak istiyorsanız sineklik kullanmanızı tavsiye ederiz.

Sinekliklerimiz sinek, sivrisinek ve diğer haşere türlerinin bulunduğunuz mekana girmesine engel olur. Çünkü sivrisinek insan kanını emmede çok farklı ve etkili fonksiyonlara sahiptir. Örneğin; vücudunuzun her yeri kapalı olsa ve uyuduğunuz mekân karanlık olsa bile sivrisinek en küçük bir açığınızı radarlarıyla kısa sürede farkedebilmektedir. Sivrisineklerin altı parçadan oluşan kesme, emme, delme mekanizması ısırmak istedikleri kişilere karşı onları çok tehlikeli kılmaktadır. Sivrisineğin sebep olduğu sıtma hastalığı nedeniyle her yıl milyonlarca kişi hayatını kaybetmektedir. Bundan dolayı bu tür zararlı canlılara karşı önlemimizi almalıyız ki kötü bir sürprizle karşılaşmayalım.

PVC pencere sistemlerine uyumlu sineklikler pencere ve kapılarda uygulanabilir. Sineklik sistemi, kanat olarak açılma ve gerektiğinde takılıp çıkarılabilmeyi sağlayan menteşeli ya da sabit kullanıma elverişlidir.

Düşey olarak hareket eden Stor Sineklik yer kayıplarını önler ve her pencereye uygulanabilir. Kolayca temizlenir. Sürme Serilerin dış yüzünde yatay olarak hareket eden Sürme Sineklik ise kapı ve pencerelerin açıldığı konuma göre ray içinde kaydırılarak, kullanımda rahatlık sağlar.

pimapentamiri, pimapen tamircisi, pvctamir, pencere tamiri, pimapen pencere tamiri, pencere tamiri, pimapen, pimapen modelleri, ucuz pimapen, pimapen sineklik, pimapen markaları, pimapen çeşitleri, çıkma pimapen, dr pimapen, pimapen pvc, winsa pimapen, pimapen bayii, pimapen servis, pimapen tamir, pimapen bayi, pimapen renkleri, pimapen firmaları, pimapen hesaplama, en iyi pimapen hangisi, en ucuz pimapen, pimapen makinaları, ilke pimapen, pimapen kampanya, pimapen cam, renkli pimapen, pimapen fiyatı, pimapen bayileri, egepen bayileri, winsa bayileri, erpen bayileri, pakpen bayileri, plaspen bayileri, fıratpen bayileri, pimapen üretici bayileri, pimapen kapı fiyatları, pvc kapı fiyatları, akordiyon kapı fiyatları, çelik kapı fiyatları, kapı fiyatları, amerikan kapı fiyatları, sürgülü kapı fiyatları, ucuz kapı fiyatları, otomatik kapı fiyatları, amerikan panel kapı fiyatları, pimapen fiyat listesi, egepen fiyat listesi, fıratpen fiyat listesi, panjur fiyat listesi, otomatik kepenk fiyat listesi, pimapen fiyat hesaplama, pimapen fiyat, winsa fiyat, pimapen fiyat hesaplama programı, pvc pencere, pvc pencere fiyat hesaplama, pvc pencere markaları, pvc pencere fiyat, pvc pencere aksesuarları, en ucuz pvc pencere, fıratpen, egepen, winsa, pakpen, vinsa, kapi, erpen, pimas, egepen deceuninck, adopen, plaspen, sineklik, pimapenci, stor sineklik, firatpen.com, duşa kabin, pimapen kapı kilidi, çelik kapı, amerikan kapı, pimapen kapı, pvc kapı pencere, ümraniye otomatik kapı, pvc kapı, kapı pencere, akordiyon kapı, raylı kapı sistemleri, kapı kolları, pvc kaplama kapı, kapı sistemleri, katlanır kapı sistemleri, pimapen hırsız kilidi, pimapen emniyet kilidi, pimapen güvenlik kilidi, pimapen çocuk kilidi, pimapen pencere kilidi, pencere kilidi, pimapen panjur tamiri, panjur tamiri, panjur, panjur sistemleri, motorlu panjur, panjur modelleri, nees panjur, motorlu panjur tamiri, pimapen panjur, panjur çeşitleri, panjur ipi, panjur tamir, pencere modelleri, pimapen pencere modelleri, pvc pencere modelleri, cam balkon, cam balkon sistemleri, katlanır cam balkon fiyatları, winsa cam balkon, cam balkon modelleri, sürgülü cam balkon, cam balkon fiyatları, pimapen fiyatları, pimapen fiyatları hesaplama, balkon pimapen fiyatları, en ucuz pimapen fiyatları, ahşap görünümlü pimapen fiyatları, pimapen fiyatları Ankara, pimapen kapı modelleri, sürgülü kapı modelleri, kapı modelleri, camlı amerikan kapı modelleri, amerikan kapı modelleri, pimapen sürgülü kapı modelleri, pimapen pencere sistemleri, pencere sistemleri, pvc pencere sistemleri, ahşap pencere sistemler, içatı pencere sistemleri, pimapen balkon kapatma, pimapen balkon, pimapen balkon modelleri, balkon pimapen modelleri, balkon kapatma sistemleri, balkon pimapen, pimapen balkon fiyatları, balkon cam sistemleri, ahşap pimapen, ahşap görünümlü pimapen, ahşap desenli pimapen, ahşap pencere, alüminyum, alüminyum doğrama fiyatları, alüminyum doğrama, pvc doğrama, pvc pen, winsa pvc, pakpen pvc, pvc sineklik, kepenk, motorlu kepenk, kepenk sistemleri, kepenk tamiri, kepenk tamircisi, kepenk tamir, otomatik kepenk tamiri, otomatik panjur, otomatik panjur fiyatları, otomatik panjur tamiri, otomatik panjur sistemleri, pvc doğrama fiyatları, plastik doğrama fiyatları, pimapen sineklik fiyatları, otomatik kepenk fiyatları, pimapen cam fiyatları, kepenk fiyatları, pimapen modelleri ve fiyatları, sineklik fiyatları, motorlu panjur fiyatları, katlanır cam sistemleri fiyatları, pen fiyatları, cam kapı fiyatları, cam kapı modelleri, cam kapı, sürgülü cam kapı, pencere fiyatları, pvc pencere fiyatları, pimapen pencere fiyatları, ahşap pencere fiyatları

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Avcılar,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Adalar,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Bağcılar,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Bakırköy,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Bahçelievler,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Beykoz,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Güngören,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Eyüp,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Gaziosmanpaşa,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Bayrampaşa,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Fatih,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Beylikdüzü,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Bahceşehir,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Başakşehir,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Arnavutköy,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Kadıköy,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Kartal,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Küçükçekmece,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Büyükçekmece,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Ataşehir,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Maltepe,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Sarıyer,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Ataköy,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Üsküdar,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik kartal,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Beyoğlu,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Esenler,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Esenyurt,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Çekmeköy,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Kağıthane,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Sancaktepe,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Sultangazi,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Sultanbeyli,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Şişli,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Şile,

pimapen tamiri, cam kapı tamiri, parke, cam balkon, sineklik Zeytinburnu,

pimapentamiri, pimapen tamircisi, pvctamir, pencere tamiri, pimapen pencere tamiri, pencere tamiri, pimapen, pimapen modelleri, ucuz pimapen, pimapen sineklik, pimapen markaları, pimapen çeşitleri, çıkma pimapen, dr pimapen, pimapen pvc, winsa pimapen, pimapen bayii, pimapen servis, pimapen tamir, pimapen bayi, pimapen renkleri, pimapen firmaları, pimapen hesaplama, en iyi pimapen hangisi, en ucuz pimapen, pimapen makinaları, ilke pimapen, pimapen kampanya, pimapen cam, renkli pimapen, pimapen fiyatı, pimapen bayileri, egepen bayileri, winsa bayileri, erpen bayileri, pakpen bayileri, plaspen bayileri, fıratpen bayileri, pimapen üretici bayileri, pimapen kapı fiyatları, pvc kapı fiyatları, akordiyon kapı fiyatları, çelik kapı fiyatları, kapı fiyatları, amerikan kapı fiyatları, sürgülü kapı fiyatları, ucuz kapı fiyatları, otomatik kapı fiyatları, amerikan panel kapı fiyatları, pimapen fiyat listesi, egepen fiyat listesi, fıratpen fiyat listesi, panjur fiyat listesi, otomatik kepenk fiyat listesi, pimapen fiyat hesaplama, pimapen fiyat, winsa fiyat, pimapen fiyat hesaplama programı, pvc pencere, pvc pencere fiyat hesaplama, pvc pencere markaları, pvc pencere fiyat, pvc pencere aksesuarları, en ucuz pvc pencere, fıratpen, egepen, winsa, pakpen, vinsa, kapi, erpen, pimas, egepen deceuninck, adopen, plaspen, sineklik, pimapenci, stor sineklik, firatpen.com, duşa kabin, pimapen kapı kilidi, çelik kapı, amerikan kapı, pimapen kapı, pvc kapı pencere, ümraniye otomatik kapı, pvc kapı, kapı pencere, akordiyon kapı, raylı kapı sistemleri, kapı kolları, pvc kaplama kapı, kapı sistemleri, katlanır kapı sistemleri, pimapen hırsız kilidi, pimapen emniyet kilidi, pimapen güvenlik kilidi, pimapen çocuk kilidi, pimapen pencere kilidi, pencere kilidi, pimapen panjur tamiri, panjur tamiri, panjur, panjur sistemleri, motorlu panjur, panjur modelleri, nees panjur, motorlu panjur tamiri, pimapen panjur, panjur çeşitleri, panjur ipi, panjur tamir, pencere modelleri, pimapen pencere modelleri, pvc pencere modelleri, cam balkon, cam balkon sistemleri, katlanır cam balkon fiyatları, winsa cam balkon, cam balkon modelleri, sürgülü cam balkon, cam balkon fiyatları, pimapen fiyatları, pimapen fiyatları hesaplama, balkon pimapen fiyatları, en ucuz pimapen fiyatları, ahşap görünümlü pimapen fiyatları, pimapen fiyatları Ankara, pimapen kapı modelleri, sürgülü kapı modelleri, kapı modelleri, camlı amerikan kapı modelleri, amerikan kapı modelleri, pimapen sürgülü kapı modelleri, pimapen pencere sistemleri, pencere sistemleri, pvc pencere sistemleri, ahşap pencere sistemler, içatı pencere sistemleri, pimapen balkon kapatma, pimapen balkon, pimapen balkon modelleri, balkon pimapen modelleri, balkon kapatma sistemleri, balkon pimapen, pimapen balkon fiyatları, balkon cam sistemleri, ahşap pimapen, ahşap görünümlü pimapen, ahşap desenli pimapen, ahşap pencere, alüminyum, alüminyum doğrama fiyatları, alüminyum doğrama, pvc doğrama, pvc pen, winsa pvc, pakpen pvc, pvc sineklik, kepenk, motorlu kepenk, kepenk sistemleri, kepenk tamiri, kepenk tamircisi, kepenk tamir, otomatik kepenk tamiri, otomatik panjur, otomatik panjur fiyatları, otomatik panjur tamiri, otomatik panjur sistemleri, pvc doğrama fiyatları, plastik doğrama fiyatları, pimapen sineklik fiyatları, otomatik kepenk fiyatları, pimapen cam fiyatları, kepenk fiyatları, pimapen modelleri ve fiyatları, sineklik fiyatları, motorlu panjur fiyatları, katlanır cam sistemleri fiyatları, pen fiyatları, cam kapı fiyatları, cam kapı modelleri, cam kapı, sürgülü cam kapı, pencere fiyatları, pvc pencere fiyatları, pimapen pencere fiyatları, ahşap pencere fiyatları

Pimapen S7500 Fantasia

Pimapen S7500 Fantasia

PİMAPEN S-7500 FANTASIA serisi 6 odacıklı ana profilleri, iç, orta ve dış olmak üzere 3’lü contalama sistemi ile gelen mükemmel, ses, toz, hava ve su yalıtımı sayesinde kullanıcılarına konforu ve tasarrufu beraberinde getirir.

PİMAPEN S-7500 FANTASIA serisi ile 75 mm genişliğinde ve 6 odacıklı tüm ana profilleri ile Türkiye’de ilk ve tek olmanın ayrıcalığını taşımaktadır. 3’lü (iç-orta-dış) contalama sistemi ile gelen mükemmel, ses, toz, hava ve su yalıtımı sayesinde kullanıcılarına konforu ve tasarrufu beraberinde getirir.

PİMAPEN S-7500 FANTASIA ‘ nın üstün yalıtım özellikleri, her türlü iklim koşulunda sorunsuz kullanımını sağlar. Kasa-kanat yüksekliğinin 110 mm olması, tüm pencere boyutlarında profil yüzeyinin daha az görünerek daha geniş görüş açısı ve daha aydınlık mekanlar yaratılmasına olanak verir.

Uygulama Detayları

S-7500 FANTASIA profilleri özel tasarımı sayesinde; yüksek statiğe sahip destek sacları kullanılarak, büyük açıklıklarda görüş alanı daraltılmadan geniş cam yüzeyli kapı ve pencerelerin uygulanmasına olanak sağlamaktadır. Sistem; her türlü kapı ve pencere çözümüne imkan sağlayan alternatif zenginliliğine sahip olup; PİMAPEN’in pervaz, parapet, köşe dönüş profili, bağ profili gibi tüm yardımcı profilleri ile tam uyumludur.

PİMAPEN S-7500 FANTASIA dekoratif çıtaları ve yuvarlatılmış hatları ile kullanıldığı mekanlara teknolojik ve estetik bir görünüm de kazandırmaktadır.

Pimapen S6000 Classic

Pimapen S6000 Classic

PİMAPEN S-6000 CLASSIC serisi 60 mm genişliğinde, 3 odacıklı ve iç-dış contalama sistemi ile her türlü kapı ve pencere çözümüne olanak veren bir çeşit zenginliğine sahiptir. PİMAPEN S-6000 CLASSIC gerek yüksek izolasyon özellikleri ile farklı iklim koşullarında kullanılabilmesi, gerekse geniş pencere ve kapı açıklıklarına cevap verebilmesi bakımından özel bir seridir.

PİMAPEN S-6000 Classic iç ve dış conta sistemine sahiptir. Ana profillerin tümü 3 odacıklı ve 60 mm genişliğinde olup, dış duvar et kalınlığı 3 mm’dir. 4 mm’den 30 mm’ye kadar tek, çift, üçlü izolasyonlu cam ve panel kullanılabilmektedir. Cam contaları dışardan görülmeyecek şekilder dizayn edilmiştir. Ana profillerin tümünde su toplama hazinesi su akışını kolaylaştıracak şekilde eğimli dizayn edilmiştir.

İçe ve dışa açılan 2 farklı kapı profili olup, her iki profilde de cam çıtaları iç kısımda yer almaktadır.Eşiksiz kilitli kapılarda alüminyum kapı altlığı, alüminyum eşik profili ve conta ile sızdırmazlık sağlanmaktadır.

Uygulama Detayları

Ortakayıtsız çift kanat açılım, kasa ve kanatta ortak kullanılan orta kayıt profili, 45° lik açılarla buluşan cam çıta profillerinin meyilli görünümleri ile en ince ayrıntısına kadar araştırılmış, geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuştur.

Pimapen S6000 Quadro

Pimapen S6000 Quadro

PİMAPEN’in zengin ürün yelpazesinin en yeni ürünlerinden biri olan s6000 Quadro serisi 60 mm genişliğinde ve 4 odacıklı tüm ana profilleri ile ihtiyaçlara cevap vermek için tasarlanmış bir seridir. İç-dış contalı bu seri, her türlü kapı ve pencere çözümüne olanak verir.

PİMAPEN S-6000 Quadro’nun yüksek izolasyon özelliği sayesinde ısı, ses, toz, hava ve su yalıtımını tam olarak sağla ve her türlü iklim koşulunda mükemmel hizmet verir. Tüm ana profiller 60 mm genişliğinde ve 4 odacıklıdır.

Kasa ve kanat yüksekliğinin 111 mm olması, her çeşit pencere boşluğunda profil yüzeyinin daha az görünmesini sağlayarak, daha geniş görüş açısı ve daha aydınlık mekanlar yaratılmasına olanak verir.

İç ve dış contalama sistemine sahiptir. Destek sacı odası geniş açıklıkları geçebilecek şekilde büyük bırakıldığından gerekli atalet momentine ( statik mukavemete ) sahip destek sacı kullanımına imkan verir.

Uygulama Detayları

Kasa ve kanatta ortak kullanılan ortakayıt profili, 45° lik açılarla bulusan cam çıtaları, PİMAPEN’in tüm pervaz, parapet gibi yardımcı profilleri ile ve ayrıca S-6000 CLASSIC ile tam uyumlu olan PİMAPEN S-6000 QUADRO kompakt bir seridir.

Pimapen S9500 Slider

pimapen S9500 Slider

S-9500 Slider serisinde, kanat ve özel kasa profilleri ile sabit bölmeler elde edilerek gereksiz kanat kullanimi azaltilmakta böylece maliyetler düsürülmektedir.

Pimapen s9500 Slider serisi ile daha az kanat kullanımı ile daha geniş cam yüzeyleri elde edilmekte böylece mekanlarda tam aydınlık sağlanmakta ve çok ferah ortamlar yaratılmaktadır.

Özel kasa profili 95 mm genişliğindedir. 5 mm’den 22 mm’ye kadar tek ve çift cam kullanılabilmektedir.İki bölmelide tek bölme, üç bölmelide orta bölme, dört bölmeli de ise iki bölme sabit olarak yapılmaktadır. Sabit bölmelerde kanat profili kullanılmadan sadece cam çıta ile cam, kasaya monte edilir. Kasa-kanat arasında özel, ortası naylon perdeli fırça contalarla sızdırmazlık sağlanır. Özel ayarlı tekerlekler ile kanatların kasadaki ray üzerinde kolay ve sağlıklı hareket etmesi sağlanır. Kasa ve kanat profillerinin tümünde su toplama haznesi su akışını kolaylaştıracak şekilde dizayn edilmiştir.

Uygulama Detayları

Pimapen S-9500 Slider kasa profillerinin duvar bağlantısındaki özel tırnakları, kasanın duvar ile birleşiminde yardımcı profillerin kullanılmasına imkan vermektedir. Cam çıtalarının iç yüzeyleri eğimlidir.

Pimapen S5300 Bora

Pimapen S5300 Bora

PİMAPEN S-5300 Bora, iç-dış contalı olarak kullanıma sunulan alternatiflerden biri olmakla birlikte PİMAPEN’in diğer serileri ile uyumlu olarak kullanılabilmekte ve tüm detaylara ekonomik çözümler sunmaktadır.

Tüm ana profiller 53 mm genişliğinde olan S-5300 BORA’nın kasa, kanat ve ortakayıt profillerinin dış yüzeye bakan uç kısımları 45° eğimli dizayn edilerek estetik bir görüntü elde edilir. Bu seride özel dizayn balkon kapısı profili sayesinde kazanılan daha geniş görüş olanağı ile birlikte, yardımcı profillere gerek duyulmaksızın geniş açıklıklar daha ferah mekanlara dönüştürülmektedir. PİMAPEN’in diğer serileri ile uyumlu olarak kullanılabilmesi, mekanları daha ekonomik ve farklı çözümlere ulaştırmaktadır. 4 mm’den 20 mm’ye kadar tek cam, çift cam ve pano kullanılabilmektedir. Ana profillerin tümünde su toplama haznesi suyun dışarı akışını kolaylaştıracak şekilde %3 eğimli dizayn edilmiştir. Cam contaları dışardan görülmeyecek şekilde dizayn edilmiştir.

Uygulama Detayları

Bu seride özel dizayn balkon kapısı profili sayesinde kazanılan daha geniş görüş olanağı ile birlikte, yardımcı profillere gerek duyulmaksızın geniş açıklıklar daha ferah mekanlara dönüştürülmektedir. PIMAPEN’in diğer serileri ile uyumlu olarak kullanılabilmesi, mekanları daha ekonomik ve farklı çözümlere ulaştırılmaktadır.

Pimapen S7000 Horizon

Pimapen S7000 Horizon

Pimapen S-7000 Horizon, 70 mm genişliğinde ve 5 odacıklı profilleri sayesinde ısı, ses, toz, su yalıtımı sağlayarak, konfor ve tasarruf sunar. 113 mm’lik kasa ve kanat yüksekliği ile geniş pencere tasarımlarına olanak tanır.

PİMAPEN S-7000 Horizon serisi ana profillerinin tamamı 70 mm genişliğindedir. Kasa ve kanat profillerinin genişliği 113 mm. dir. Böylelikle cam alanı artmakta ve daha geniş görüş imkanı sağlanmaktadır. Cam çıtaları estetik görünümü sağlayan eğimli hatlara sahiptir. Kapı profilleri hariç tüm ana profiller 5 odacıklı olduğundan üstün bir yalıtım özelliği bulunmaktadır.

Özel tasarımı sayesinde dar pencerelerde bile kanatlar hiç zorlanmadan kolaylıkla açılabilmektedir. Çift kanat pencere ve kapılarda bini profili kullanılarak simetrik bir görüntü sağlanmaktadır. İç ve dış contadan oluşan 2’li contalama sistemiyle üst düzeyde ısı, ses, toz, su ve hava yalıtımı değerlerine sahiptir. Pimapen s7000 Horizon serisi İçe veya dışa açılan iki ayrı kapı profiline sahiptir. Kasa içindeki çıta kanalları, açılan kısımlarda özel kapama profilleri ile kapatılmaktadır. Bu sayede hem görüntü bütünlüğü korunmuş, hem de bu bölgelerde toz birikmesi engellenmiştir.

Uygulama Detayları

S-7000 Horizon profillerinin destek sacı odası, geniş açıklıkları geçebilecek biçimde büyük bırakıldığından gerekli atalete sahip destek sacı kullanımına olanak verir.

Profil iç yüksekliği, görüntü simetrisi sağlayacak biçimde yapılmıştır ve özel tasarımı sayesinde dar pencerelerde bile kanat hiç zorlanmadan kolayca açılır.

S-7000 Horizon serisinde, çift kanatlarda çift kanat bini profili kullanıldığından, iç kısımda da simetrik görüntü sağlanmaktadır.

Dr. PİMAPEN – Tüketici Bilgilendirme

Dr. PİMAPEN – Tüketici Bilgilendirme

Pimapen ve Güvenlik

Günümüzün en önemli sorunlarından biri olan hırsızlığa karşı PVC pencere ve kapılarda alınabilecek tüm önlemler PİMAPEN‘de var. Tüm PİMAPENserilerine uyumlu ” Temel Güvenlikli Donanımlar, Arttırılmış Güvenlikli Donanımlar, Funksensorik Kontrol ve Uyarı Sistemleri, Kırılmayan Camlar ” gibi güvenlik sistemleri tüketicilerin kullanımına sunuluyor. PVC pencere ve kapı sistemlerinin ” güvenlikli ” olabilmesi için gerekli olan; güçlü profiller, güvenlikli donanımlar, kilitli kollar, güçlendirilmiş destek sacları ve emniyetli camlar gibi özellikler PİMAPEN ‘de kullanılmaktadır.

Ayrıca PİMAPEN serilerinde kullanılan Funksensorik Kontrol ve Uyarı Sistemleri ile pencere ve kapıların açılan bölümlerine yerleştirilen kablosuz, küçük vericilerle, hiçbir tadilata gerek kalmadan tüm sistem çok kısa sürede kurulabilmektedir. Vericiler; merkez üniteye, monte edildikleri kanadın kapalı veya açık olduğu konusunda bilgi göndermekte ve bu yolla pencerelerin durumları tüm odaları gezmeye gerek kalmadan tespit edilebilmektedir. Sistem böylece, hırsızlığa karşı erken uyarı özelliğinin yanı sıra, açık unutulmuş pencere ve kapıları göstererek, enerji tasarrufuna da yardımcı olmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*